2019 ilk aylarında Dubai’de yapılan Fujifilm X-Summit toplantısında, kullanıcılar mevcut Camera Remote uygulamasının demode olduğunu ve yenilenmesi gerektiğini bildirdiler ve çok değil üzerinden birkaç ay geçtikten sonra Fujifilm Camera Remote App V4.0 yayınlandı.

Bu versiyonda, görsel iyileştirmeler yanında; bağlantı kurma özellikleri ve akıllı telefonlara fotoğraf gönderme özellikleri iyileştirildi.

Ancak en çarpıcı farklılık ise uygulama içerisinden Firmware güncelleme özelliği oldu.

Bu videomuzda, Fujifilm Camera Remote App V4.0 inceliyoruz. Güncelleme yükleme (firmware update) de dahil olmak üzere bütün özellikleri tane tane ve sade bir dille sizlerle paylaştığımız bu videoyu umarım beğenirsiniz.

Fujifilm X ile ilgili diğer videolarım için:

Adobe Lightroom Öğreniyorum Serisi için:

Fotoğraf gezilerim için

Luminar 3 ile 3 dakikada muhteşem fotoğraflar serisi için

-~-~~-~~~-~~-~-
“Lightroom CC 2019 Öğreniyorum – 12 / Etiket listesi (Keyword List)”

-~-~~-~~~-~~-~-

source: https://thefirstworldwar.net/

Xem thêm các bài viết về Công Nghệ: https://thefirstworldwar.net/category/cong-nghe/

6 thoughts on “Fujifilm Camera Remote App V4.0 & Güncelleme Yükleme (Firmware Update)

  1. Okan bey Fujifilm xt30 makinemi 1 ay oldu alalı fotoğraf aktarmayı yapamıyordum kime arasam yapamıyordum çok güzel video hazırlamışsınız emeğinize sağlık sizin sayenizde fotoğraflarımı telefonuma aktarabiliyorum ve makinemin güncellemelerinide yapmış oldum ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.. Uzun pozlama ve yıldız fotoğrafçılığının görsel anlatımını da bekliyorum sizden 😉

  2. Video için çok teşekkürler ama müzik ne kadar yorucu , videoyu durdurup dinlenip bir daha açıp devam ediyorum Okan Bey. Bu arada hakkını teslim edelim bazı videolara baktım, izledim ve izlemeye devam edecegim abone de oldum. Tebrik ediyorum o hakkı da teslim etmek durumundayım.

  3. Bilgilendirme için teşekkür ederim Üstad’ım. Çok inçe ayrıntılara giriyorsunuz; bilmediğim bir çok şeyi öğrendim tanıtımlarınızdan.
    Ben X-E2 üzerinde ve iPad ile kullanıyorum bu uygulamayı; burada dikkatimi çeken Bluetooth ile WiFi arasında çok sık geçiş yaptığı. X-E2’de Bluetooth olmadığından sanırım daha stabil çalışıyor gibi geliyor, paylaşmak istedim.
    Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim; takipteyiz.

  4. Fujifilm’e yakismayan, buglarla dolu, performansi rezalet bi uygulama bu. Onceki versiyonu da kotuydu; fakat en azindan daha stabildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *